لیزر مو های زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در ولنجک ❤️ ۵۰% تخفیف ویژه | نمونه کار + مشاوره

در این مطلب بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در ولنجک را برای شما آورده ایم تا با خیال راحت برای انجام لیزر خود به این مراکز یا کلینیک ها مراجعه کنید. به ما بپیوند.

منطقه ولنجک در منطقه یک شهرداری است و در این شهر بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در تهران وجود دارد و در بخش شمالی شهر قرار دارد و مراکز تخصصی لیزر زیادی در این منطقه فعالیت می کنند. همچنین تصمیم داریم آدرس و شماره تماس بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ولنجک را برای شما گردآوری کنیم.

بهترین مرکز و کلینیک موهای زائد در ولنجک

لیزر موهای زائد در ولنجک بر اساس فتوترمولیز کار می کند، یعنی از نور برای گرم کردن یک منطقه خاص استفاده می کند و در نتیجه مو را از بین می برد.
هدف این ترمولیز ملانین موجود در ساقه مو و فولیکول مو می باشد که پرتو لیزر با تنظیم صحیح به سطح ریشه مو می رسد و به فولیکول مو می رسد و در آنجا جذب شده و به گرما تبدیل می شود. این گرما منجر به آسیب حرارتی می شود که در نتیجه موها می ریزند و فولیکول دیگر نمی تواند مو تولید کند. .

بهترین مرکز و کلینیک موهای زائد در ولنجک

لیست بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در ولنجک

لیزر موهای زائد در ولنجک توسط وب سایت بهترین دکتر احراز شده و امتیاز پنج ستاره را ⭐⭐⭐⭐⭐ دریافت کرده اند .

بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در ولنجک

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

مدت و تعداد جلسات لیزر موهای زائد در ولنجک

تقریباً هر جلسه لیزر موهای زائد در ولنجک در قسمت های مختلف بدن به شرح زیر است:
کل پاها: تقریباً ۴۰ دقیقه
بیکینی و برزیلی: تقریباً ۱۵ دقیقه
دست: تقریباً ۲۰ دقیقه
زیر بغل: تقریباً ۵ دقیقه
صورت: بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه
تعداد جلسات: بسته به نوع پوست، ناحیه درمان و مشکلات اصلی (هورمونی)، تعداد جلسات لازم می تواند بین ۶ تا ۱۲ جلسه متغیر باشد.

۴ جلسه اول معمولا بین ۲۸ تا ۴۵ روز با در نظر گرفتن ویژگی های بیمار و ناحیه تحت درمان است.

پس از اولین جلسه لیزر موهای زائد، چرخه مو کند می شود.

در اولین جلسه، برخی از موها به نام موهای ناحیه تناسلی ممکن است توسط لیزر تحریک شوند تا رشد کنند.

نگران نباشید، بعد از چند جلسه این موهای پرپشت مانند موهای دیگر می ریزند. .

هیپودرم یک پوشش پیوسته از چربی است که درست زیر درم قرار دارد. عروق از بافت چربی همگن هیپودرم عبور کرده و به درم می رسند. از آنجایی که بافت های چربی در این لایه پوست به وفور یافت می شود، پوست به راحتی می تواند حالت انعطاف پذیر و لغزنده داشته باشد. بر اساس چینش این سه لایه پوست، پنج نوع پوست داریم. نوع اول عادی است. نوع دوم چربی نام دارد. نوع سوم نیز خشک است، نوع چهارم مخلوطی از آنهاست و به آن مضاف می گویند. نوع پوست پیرنما نیز در انتهای این دسته قرار دارد.

روش مقرون به صرفه لیزر موهای زائد و قیمت لیزر موهای زائد بسیار پایین است. چرا؟ چون نتیجه دائمی است. شما برای همیشه از شر موهای زائد ناخواسته خلاص خواهید شد. البته قبل از عمل باید به چند نکته توجه کرد. پوست نباید قبل از عمل در معرض نور خورشید قرار گیرد. در صورت امکان از ضد آفتاب استفاده کنید. یکی دیگر از نکات جالب برای به دست آوردن بهترین نتایج مطلوب، اصلاح مو با تیغ است. قبل از عمل موها را بتراشید، زیرا این کار چرخه فعالیت آنها را افزایش می دهد. در این حالت هیجان زده، لیزر بیشترین تاثیر خود را دارد.

برای خداحافظی برای همیشه با موهای زائد آماده شوید. در بهترین مرکز کلینیک لیزر موهای زائد منتظرت هستیم!

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده میباشد