لیزر مو های زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در فرشته ❤️ ۵۰% تخفیف ویژه | نمونه کار + مشاوره

بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در فرشته  یک روش پزشکی است که از پرتو نور (لیزر) برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کند.در طی لیزر موهای زائد، لیزر نوری از خود ساطع می کند که توسط رنگدانه (ملانین) موجود در مو جذب می شود. انرژی نور به گرما تبدیل می شود که به کیسه های لوله مانند در پوست (فولیکول های مو) که مو تولید می کنند آسیب می رساند. این آسیب از رشد مو در آینده جلوگیری می کند یا آن را به تاخیر می اندازد.اگرچه لیزر موهای زائد رشد مو را برای مدت طولانی به تاخیر می اندازد، اما معمولاً منجر به حذف دائمی موهای زائد نمی شود. بسیاری از درمان های لیزر موهای زائد در فرشته برای رفع موهای زائد اولیه مورد نیاز است و ممکن است به درمان های نگهداری نیز نیاز باشد. لیزر موهای زائد برای افرادی با پوست روشن و تیره موثرتر است، اما می توان آن را با موفقیت برای انواع پوست استفاده کرد.

چرا لیزر موهای زائد در فرشته انجام می شود؟

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در فرشته برای کاهش موهای زائد استفاده می شود. نواحی رایج درمان پاها، زیر بغل، لب بالایی، چانه و خط بیکینی هستند. اما درمان موهای ناخواسته در هر ناحیه ای به جز پلک یا اطراف چشم امکان پذیر است. پوست تاتو شده نیز نباید درمان شود.
رنگ مو و نوع پوست بر اثربخشی لیزر موهای زائد تاثیر می گذارد. قانون اساسی این است که رنگدانه مو، نه رنگدانه در پوست، باید نور را جذب کند. لیزر فقط باید به فولیکول مو آسیب برساند بدون اینکه به پوست آسیب برساند. بنابراین، تضاد بین رنگ مو و پوست – موهای تیره و پوست روشن – بهترین نتیجه را ایجاد می کند.
اگر تضاد جزئی بین رنگ مو و پوست وجود داشته باشد، خطر آسیب پوست بیشتر است، اما پیشرفت در فناوری لیزر، لیزر موهای زائد را به گزینه ای برای افرادی که پوست تیره دارند تبدیل کرده است. لیزر موهای زائد روی موهایی که نور را به خوبی جذب نمی کنند موثر است: خاکستری، قرمز، بلوند و سفید. با این حال، گزینه های لیزر درمانی برای موهای رنگ روشن همچنان در حال تکامل هستند.

بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در فرشته

لیست بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در فرشته

بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در فرشته می باشد. روشی که اساس کار کلینیک لیزر موهای زائد در فرشته و کادر فنی این کلینیک است، همان روشی است که انجمن جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا آن را به عنوان یکی از پنج روش برتر غیرجراحی دنیا معرفی کرده است. این روش مدرن و پیشرفته پس از ۲۰ سال کار علمی در سال ۱۹۹۵ به دنیا ارائه شد و در اختیار کلینیک ها قرار گرفت.میتوانید لیستی از بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تهران را هم ببینید.

بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در فرشته توسط وب سایت بهترین دکتر احراز شده و امتیاز پنج ستاره را ⭐⭐⭐⭐⭐ دریافت کرده اند .

بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در فرشته

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

چگونه بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در فرشته را انتخاب کنیم ؟

اگر به لیزر موهای زائد علاقه دارید، پزشکی را انتخاب کنید که تخصص هایی مانند پوست یا جراحی زیبایی داشته باشد و در لیزر موهای زائد در فرشته با توجه به نوع پوست شما تجربه داشته باشد. اگر یک پرستار یا پرستار دارای مجوز در حال انجام این روش هستند، مطمئن شوید که پزشک در طول درمان تحت نظر و حضور دارد. در اسپاها، سالن ها یا سایر مراکزی که پرسنل غیرپزشکی لیزر موهای زائد را انجام می دهند مراقب باشید.
قبل از لیزر موهای زائد در فرشته با پزشک خود قرار ملاقات بگذارید تا مشخص شود که آیا برای درمان شما مناسب است یا خیر. پزشک ممکن است کارهای زیر را انجام دهد:
سابقه پزشکی خود را مرور کنید، از جمله مصرف دارو، سابقه بیماری پوستی یا قارچ، و روش های قبلی حذف موهای زائد
در مورد خطرات، مزایا و انتظارات، از جمله بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد برای شما صحبت کنید.
برای استفاده در ارزیابی‌های قبل و بعد از بررسی و بررسی‌های بلندمدت، تصاویر بگیرید
در جلسه مشاوره، طرح درمان و هزینه های مربوطه را مورد بحث قرار دهید.لیزر موهای زائد اغلب هزینه‌ای است که از جیب شما برداشته می‌شود.
همچنین پزشک دستورالعمل های خاصی را برای آماده شدن برای لیزر موهای زائد در فرشته به شما می دهد. اینها ممکن است شامل موارد زیر باشد:
در آفتاب بمان. توصیه های پزشک خود را برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض نور خورشید قبل و بعد از درمان دنبال کنید. هر زمان که بیرون می روید، یک ضد آفتاب با طیف وسیع SPF30 بزنید.
پوست خود را روشن کنید. از کرم های ضد آفتابی که پوست شما را تیره می کند خودداری کنید. در صورتی که اخیراً پوست سیاه یا تیره داشته باشید، پزشک ممکن است کرم سفید کننده پوست را نیز تجویز کند.
از سایر روش های حذف موهای زائد خودداری کنید. کندن، اپیلاسیون و الکترولیز می تواند فولیکول مو را مختل کند و حداقل چهار هفته قبل از درمان باید از انجام آنها اجتناب شود.
از داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید. از پزشک خود در مورد داروهایی مانند آسپرین یا داروهای ضد التهابی که قبل از جراحی باید اجتناب کنید، سوال کنید.
ناحیه درمان اصلاح. برش و اصلاح یک روز قبل از لیزر توصیه می شود. موهای روی سطح پوست را که می تواند باعث آسیب به پوست در سوختگی مو شود، از بین می برد، اما ساقه مو را دست نخورده در زیر سطح می گذارد.

۵/۵ - (۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده میباشد