لیزر مو های زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در دزاشیب ❤️ ۵۰% تخفیف ویژه | نمونه کار + مشاوره

چرا لیزر موهای زائد در دزاشیب محبوب است؟ در اولین مزیت لیزر موهای زائد در دزاشیب باید گفت که لیزر نه تنها روشی برای حذف موهای زائد است، بلکه در اصلاحات دائمی و گاهی تصادفی نیز مشکل شما را برطرف می کند.با این روش دیگر نیازی به روش های موقت رفع موهای زائد مانند اپیلاسیون، کرم های موبر، وکس یا ژیلت نخواهد بود.دیگر خبری از برآمدگی های ناخوشایند با جای زخم و موهای رشد یافته نیست.وقتی بیشتر وقت خود را هر هفته یا هر ماه و قبل از هر مهمانی می گذرانیم، به ارزش یک روش تقریبا ثابت مانند لیزر موهای زائد پی می بریم.علاوه بر این نتایج، روش های موقتی ماندگار نیستند و اغلب با عوارض جانبی ناخوشایند و گاهی دردناک همراه هستند، برخی افراد ممکن است در اثر این روش ها دچار زخم و سوختگی یا حساسیت پوستی شوند.

لیست بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در دزاشیب

بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در دزاشیب می باشد. روشی که اساس کار کلینیک لیزر موهای زائد در دزاشیب و کادر فنی این کلینیک است، همان روشی است که انجمن جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا آن را به عنوان یکی از پنج روش برتر غیرجراحی دنیا معرفی کرده است. این روش مدرن و پیشرفته پس از ۲۰ سال کار علمی در سال ۱۹۹۵ به دنیا ارائه شد و در اختیار کلینیک ها قرار گرفت.
لیزر موهای زائد در دزاشیب توسط وب سایت بهترین دکتر احراز شده و امتیاز پنج ستاره را ⭐⭐⭐⭐⭐ دریافت کرده اند .

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در دزاشیب

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

نواحی مختلف بدن لیزر موهای زائد در دزاشیب

لیزر در مردان و زنان در قسمت های مختلف بدن انجام می شود از جمله

بالای لب
چانه
گردن و بالای سینه
گونه ها
بین ابرو ها
زیربغل
پاها
قسمت بیکینی
ناحیه شکم
پشت گردن
کمر
دست ها

بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در دزاشیب

مرکز لیزر موهای زائد در دزاشییب چگونه انجام میشود

لیزر با تابش امواج لیزر بر روی فولیکول های مو، پیاز یا ریشه مو را که در مرحله رشد است از بین می برد تا رشد را متوقف کند.

با لیزر، متغیرهای مختلفی مانند رنگ مو، تراکم مو، سن و شرایط هورمونی موثر است و فرد پس از چند ماه از موهای زائد رها می شود.

در طول درمان، مو رشد می کند، اما به تدریج حجم مو به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

این روش ایمن و کم خطر بوده و برای اکثر افراد روشی سریع و قابل تحمل است.

لیزر موهای زائد در دزاشیب به گونه ای عمل می کند که به پوست آسیب نمی رساند زیرا روی فولیکول های مو تاثیر می گذارد و انرژی ساطع شده از دستگاه توسط ملانین موهای زائد جذب می شود.

هیپودرم یک پوشش پیوسته از چربی است که درست زیر درم قرار دارد. عروق از بافت چربی همگن هیپودرم عبور کرده و به درم می رسند. از آنجایی که بافت های چربی در این لایه پوست به وفور یافت می شود، پوست به راحتی می تواند حالت انعطاف پذیر و لغزنده داشته باشد. بر اساس چینش این سه لایه پوست، پنج نوع پوست داریم. نوع اول عادی است. نوع دوم چربی نام دارد. نوع سوم نیز خشک است، نوع چهارم مخلوطی از آنهاست و به آن مضاف می گویند. نوع پوست پیرنما نیز در انتهای این دسته قرار دارد.

انتخاب یک مرکز معتبر با تجربه کافی برای گرفتن بهترین نتیجه و جلوگیری از عوارض احتمالی بسیار مهم است.

۴.۸/۵ - (۱۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده میباشد