لیزر مو های زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تجریش ❤️ ۵۰% تخفیف ویژه | نمونه کار + مشاوره

لیزر موهای زائد در تجریش یکی از ساده ترین راه ها برای حذف دائمی بدن و صورت موهای زائد است. در این روش پوست را صاف تر و ابریشمی تر از اپیلاسیون و اصلاح می کند. این تکنیک کاملا ملایم و غیر تهاجمی است و به طور موثر مناطق وسیعی از بدن را با کمترین درد و ناراحتی و بدون نیاز به استراحت درمان می کند.از آنجایی که لیزر موهای زائد فقط بر فولیکول مو در حال رشد تأثیر می گذارد، ممکن است چندین جلسه برای کاهش قابل توجه موهای زائد لازم باشد. علاوه بر این، در حالی که لیزر موهای زائد به طور موثر رشد مو را کند می کند، حذف دائمی موهای زائد را تضمین نمی کند. برای برداشتن دائمی، جلسات یادآوری باید به طور مرتب در کلینیک های لیزر شمال تهران برگزار شود.

لیست بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در تجریش

بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در تجریش می باشد. روشی که اساس کار کلینیک و کادر فنی این کلینیک است، همان روشی است که انجمن جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا آن را به عنوان یکی از پنج روش برتر غیرجراحی دنیا معرفی کرده است. این روش مدرن و پیشرفته پس از ۲۰ سال کار علمی در سال ۱۹۹۵ به دنیا ارائه شد و در اختیار کلینیک ها قرار گرفت.
لیزر موهای زائد در زعفرانیه توسط وب سایت بهترین دکتر احراز شده و امتیاز پنج ستاره را ⭐⭐⭐⭐⭐ دریافت کرده اند .

بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در تجریش

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

چه وقت باید لیزر موهای زائد در تجریش انجام شود؟

اگر در نواحی خاصی از بدنتان هورمون های موهای زائد دارید که باعث خجالت و شرم شما می شود.
اگر موهای تیره ضخیم و پوست روشن دارید.
اگر به دنبال جایگزینی برای اپیلاسیون، اصلاح و بلیچینگ هستید.

کلینیک و مرکز لیزر موهای زائد در تجریش
چگونه برای لیزر موهای زائد در تجریش آماده می شوید؟

لیزر موهای زائد در تجریش بیشتر از حذف موهای زائد است. لیزر یک روش پزشکی است که نیاز به آموزش دارد و خطرات جانبی دارد. قبل از انجام لیزر در بهترین مرکز و یا کلینیک لیزر مو ، باید اعتبار کلینیک، پزشک و تکنسین انجام دهنده این کار را بررسی کنید.اگر قصد مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران را دارید، باید شش هفته قبل از درمان، کندن با موچین، اپیلاسیون و تیغ را محدود کنید. این به این دلیل است که لیزر ریشه های مو را هدف قرار می دهد که به طور موقت با اپیلاسیون یا کندن از بین می روند.
همچنین باید شش هفته قبل و بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث کاهش اثر لیزر و افزایش احتمال عوارض بعد از جلسات لیزر می شود.انتخاب دستگاه برای نوع پوست در لیزر موهای زائد بسیار حائز اهمیت است زیرا در صورت عدم انتخاب صحیح دستگاه باعث سوختگی و عوارض دیگری برای پوست می شود.

کلینیک و مرکز لیزر موهای زائد در تجریش

دستگاه های مختلفی برای لیزر موهای زائد در تجریش وجود دارد. موفق ترین آنها از پرتو لیزر کم انرژی برای اختلال در فولیکول های فعال و در حال رشد مو استفاده می کنند. متغیرهای زیر بر حذف لیزر یا حذف موهای زائد تأثیر می‌گذارند:
رنگ پوست
رنگ و ضخامت مو
ناحیه تحت درمان با لیزر
نوع وسیله
طول موج استفاده شده
اندازه نقطه و پالس لیزر
درجه حرارت و خنک کننده پوست
برنامه ریزی جلسات
تکنسین لیزر موهای زائد در تجریش بسته به نوع پوست، ضخامت و رنگ مو، اندازه و محل ناحیه لیزر و مدت زمان درمان ممکن است از یک یا ترکیبی از دستگاه های زیر استفاده کند:
دستگاه لیزر یاقوت
لیزر الکساندرایت
ND: لیزر YAG
لیزر دایود
دستگاه های نور پالسی شدید
از دستگاه های الکساندرایت و پالس لایت برای افرادی که پوست های تیره و برنزه دارند استفاده نشود.دستگاه های دیود و ND:YAG برای انواع پوست مناسب هستند. پس از ارزیابی رنگ پوست و ویژگی های مو، متخصص مناسب ترین دستگاه را برای پوست شما انتخاب می کند.
جلسات لیزر موهای زائد در تجریش بین دو تا دوازده جلسه طول می کشد. همچنین بستگی به نوع لیزر مورد استفاده دارد. بعد از اولین جلسه لیزر ممکن است به نظر برسد که چیزی تغییر نکرده است. موهای زائد بلافاصله پس از اولین جلسه شروع به ریزش نمی کنند، اما در عرض چند روز تا چند هفته می ریزند. تمامی مراکز لیزر تگریچ در این صفحه قابل مشاهده است و می توانید با مشاوره قبلی و با انتخاب نوع دستگاه نسبت به رزرو آن اقدام نمایید.

۵/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده میباشد