سلب مسئولیت پزشکی و بهداشتی

مقالات مرتبط با سلامت، پزشک، زیبایی، روانشناسی و نبض بازار برای آموزش و آوردن اطلاعات کاربران فارسی زبان گردآوری شده است و صرفا اطلاع رسانی است.
اطلاعات ارائه شده در مطالب بهترین دکتر توسط تیم تحریریه بهترین دکتر و با توجه به نیاز و جستجوی کاربران وب فارسی گردآوری شده است. هدف از تولید و دریافت این مطالب افزایش آگاهی عمومی است.
با توجه به حساسیت گروه بر مطالب، سردبیران پزشکان همواره سعی در انتشار مطالب دقیق و صحیح دارند. اما استفاده از اطلاعات مندرج در مقالات در موارد مشکوک توصیه نمی شود و در تمامی موارد ابتدا کاربران را به مشورت با پزشکان و متخصصان دعوت می کند.
توصیه بهترین دکتر این است که کاربران ابتدا برای تشخیص، کاهش و درمان مشکلات پزشکی و بهداشتی با پزشک مشورت کنند و در صورت تایید پزشک از موارد ذکر شده در مقالات استفاده کنند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت ها بر عهده کاربر خواهد بود.
در نهایت، وب سایت بهترین دکتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه استفاده از محتوای این وب سایت یا هر اقدامی بر اساس محتوای این وب سایت که باعث آسیب، وقفه یا عوارض شود، سلب می کند.

سلب مسئولیت اخبار و لینک های خارجی

مقالات وب سایت و تبلیغات پزشکی فقط آموزنده هستند.
وب سایت بهترین دکتر در نگارش مقالات خود به وب سایت های مختلفی پیوند می خورد که برخی از آنها تبلیغاتی (تبلیغات) و برخی نیز لینک مراجعه به صفحه دیگری (برای اطلاعات بیشتر و غیره) هستند. این به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب سایت ها توسط بهترین دکتر نیست و مسئولیت استفاده از این خدمات/محصولات بر عهده کاربر و سایت ارائه دهنده محصول/خدمت است.
همچنین مسئولیت محتوای ارائه شده در گزارش ها کاملاً بر عهده آگهی دهنده می باشد.
توجه: توجه داشته باشید که نام نویسنده گزارش های تبلیغاتی با عنوان “رپورتاژ آگهی” درج شده است و این مطالب با دسته بندی “مقالات” از سایر مطالب جدا شده است.

به این مقاله امتیاز دهید page
دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده میباشد