تبلیغات پزشکی | پر بازدیدترین سامانه هوشمند زیبایی و پزشکی ❤️ بهترین تبلیغ پزشکی

سیستم هوشمند بهترین دکتر به عنوان یک متخصص در رسانه های زیبایی و پزشکی جایگاهی برای تبلیغات پزشکی ، متخصص، دندانپزشک و جراح در زمینه زیبایی، پزشکی و سلامت است. بهترین دکتر در صفحه اول گوگل قرار دارد و حاوی بیش از ۶۰۰ کلمه کلیدی مربوط به جراحی پلاستیک و پزشکی است. این امر باعث شده است که روزانه تعداد زیادی از مردم در جستجوی متخصصان زیبایی و پزشکی به بهترین دکتر مراجعه کنند.

سفارش تبلیغات و رپورتاژ آگهی پزشکی و سلامت

۰۹۱۰۶۷۷۹۴۵۷

تماس با کارشناس

نمونه پروفایل و رزومه شما در صفحه تخصص شما

تبلیغات پزشکی

قرار گیری تخصص شما در صفحه اول گوگل بر اساس جستجو کاربران در گوگل

تبلیغات پزشکی

دارای نماد پنج ستاره از گوگل

تبلیغات پزشکی و کلینیک و جراحان حوزه زیبایی و درمان

یکی از روش های تبلیغاتی برای پزشکان، کلینیک های زیبایی، دندانپزشکان، ماماها و … می باشد. از سایت هایی مانند بهترین دکتر استفاده کنید. به لطف سئوی بسیار قوی و محتوای منحصر به فرد و مرتبط، این سایت ورودی های زیادی را جذب می کند و تبلیغات پزشکی مطب و کلینیک شما به خوبی قابل مشاهده است.

یکی از مزایای سایت تبلیغات پزشکی و پزشکان بهترین دکتر برندسازی شماست. با توجه به تعداد زیاد کاربران اینترنتی که از این سایت بازدید می کنند، هزینه ای که برای تبلیغات پزشک یا کلینیک زیبایی خود می پردازید بسیار مناسب است و در ازای آن بازخورد بسیار خوبی به شما خواهد داد.

اگر می خواهید سایت خود را با کلمات کلیدی حوزه فعالیت خود سئو کنید، باید مراحل سئو را طی کرده و حداقل ۶ ماه وقت بگذارید. بهترین دکتر به دلیل داشتن تیم سئوی قوی و واحد تحریریه کار را برای شما ساده کرده است، تمامی کلمات کلیدی در زمینه شما سئو بوده و در صفحه اول گوگل قرار می گیرند. به همین دلیل، ما با اطمینان می گوییم که هزینه کردن در تبلیغ پزشکیE و تبلیغات کلینیک زیبایی شما نتیجه خوبی خواهد داشت و مشتریان شما را افزایش می دهد.

با توجه به جستجوی زیاد کاربران موبایل، سعی کردیم صفحات تبلیغاتی کلینیک های زیبایی و پزشکان را بسیار راحت و جذاب طراحی کنیم.به همین دلیل، اگر آگهی مطب، آگهی پزشک یا آگهی کلینیک زیبایی شما توسط کاربران در بهترین دکتر دیده شود.

شما برای تبلیغ مطب متخصص زنان و زایمان، مطب دندانپزشکی، کلینیک زیبایی، مطب خود به ما اعتماد کرده اید و ما در تلاش هستیم تا با حمایت از یک تیم قوی محتوا و سئو بهترین نتایج تبلیغات پزشکی را در سایت بهترین دکتر بدست آوریم.

تبلیغات پزشکی تبلیغی است که در صفحات شغلی بر اساس کلمات کلیدی مرتبط با تخصص شما اولویت بندی می شود. به عنوان مثال، اگر کاربری در گوگل به دنبال متخصص قلب و عروق است، می توانید یک طرح تبلیغاتی را انتخاب کنید تا در اولویت اول نتایج جستجو برای کلمه کلیدی “متخصص قلب و عروق” ظاهر شود.

تفاوت بین انواع مختلف تبلیغات پزشکی زمان بندی شده در اولویت نمایش آنها و تعداد کلمات کلیدی موجود برای هر نوع تبلیغات است. برای دریافت کلمات کلیدی بیشتر در گوگل مناسب برای تخصص خود ، لطفا با شماره تلفن اختصاصی ۰۹۱۰۶۷۷۹۴۵۷ برای مشاوره تبلیغاتی پزشکی و کلینیک زیبایی خود تماس بگیرید.

رزرو تبلیغات برای پزشکان و کلینیک ها

بهترین دکتر یکی از محبوب ترین و پربازدیدترین وب سایت های حرفه ای در زمینه پزشکی و زیبایی است که روزانه بیش از ده ها هزار بازدیدکننده دارد. همه بازدیدکنندگان وب سایت بهترین دکتر به زیبایی و تندرستی علاقه مند هستند. بنابراین تبلیغات در وب سایت بهترین دکتر برای پزشکان، کلینیک های زیبایی و شرکت های فعال در زمینه های پزشکی و زیبایی می تواند کاملا هدفمند و موثر باشد.

مدیر واحد تبلیغات پزشکی و زیبایی : ۰۹۱۰۶۷۷۹۴۵۷

و همچنین میتوانید برای اطلاع از شرایط تبلیغات با مدیر واحد تبلیغات پزشکی تماس بگیرید

دنیای برندها و تبلیغات پزشکی نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است. اگر بهترین پزشک در رشته خود هستید، اما افرادی که به شما نیاز دارند نمی توانند شما را به راحتی پیدا کنند، نمی توانید ماموریت خود را به روشی که همیشه آرزو داشتید انجام دهید.

البته، حتی اگر یک پزشک در زمینه برندسازی و تبلیغات پزشکی کاری انجام ندهد، باز هم می تواند در طول زمان بیماران را در حوزه تخصصی خود جذب کند. از آنجایی که هر بیمار از پزشک خود راضی است، قطعاً آن پزشک را به دوستان و خانواده خود معرفی خواهد کرد. این روندی بوده است که طی چند دهه گذشته و در قرون اخیر پزشکان توسط آن شناخته شده اند.

اما با ظهور اینترنت از یک سو توانایی ارتباطی فضای مجازی قوی شده و از سوی دیگر بر تعداد پزشکان افزوده می شود و تفاهم بین مردم و بیماران بیش از گذشته شده است.

اگر قبلاً ۳ سال طول می کشید تا یک پزشک خوب محبوب شود، اکنون ممکن است ۱۰ سال طول بکشد. بنابراین طولانی شدن روند ممکن است انرژی منفی و ناامیدی را برای پزشک به همراه داشته باشد. چرا که او نتوانسته است توسط مردم به دلیل توانایی هایش شناخته شود.بنابراین در عصر ارتباطات، هر پزشکی نیاز دارد فعالیت های خود را با فناوری های نوین ارتباطی تطبیق دهد. از آنجایی که تعداد زیادی از پزشکان روش های ارتباطی خود را با مردم به روز کرده اند، اگر یک پزشک به روش سنتی ارتباط با بیماران و مردم را ادامه دهد، روند شناخت او در میان جمعیت بسیار کند خواهد بود.

چگونه سامانه هوشمند بهترین دکتر می تواند به استراتژی تبلیغاتی شما کمک کند؟

اگر می خواهید تخصص یا خدمات خود را به دست کاربران هدف برسانید ، راهی جز تبلیغات پزشکی هدفمند ندارید. تبلیغات رسانه ای برای شما به صورت غیر هدفمند پرهزینه و غیرحرفه ای است و نتیجه آن چیزی جز هدر دادن پول نیست. کاربران وب سایت بهترین دکتر هنگام جستجوی تخصص یا خدمات شما در گوگل به طور خاص به دنبال تخصص یا خدمات در یک منطقه جغرافیایی خاص هستند. شما می توانید تمام مشتریان بالقوه ای که اهداف استراتژیک برنامه تبلیغاتی شما هستند را هدف قرار دهید و تخصص یا خدمات خود را به آنها ارائه دهید و هم درآمد خود را افزایش دهید و هم اینکه برند سازی دائمی و حرفه ای داشته باشید بهترین دکتر با طراحی جدید وب سایت بر اساس استانداردهای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) دارای ترافیک ورودی خوبی از گوگل بوده و علاوه بر آن با توجه به قدمت و محبوبیت خود دارای ترافیک مستقیم زیادی است.
ما به شما کمک می کنیم تا با کمترین هزینه کاربران جدید جذب کنید.

چگونه می توان بازخورد تبلیغات پزشکی و کلینیک زیبایی خود را مشاهده کرد؟

سیستم جدید « گزارش آمار تخصص پزشکی و کلینیک زیبایی » به شما این امکان را می دهد که موقعیت خود را در بین کلمات کلیدی جستجو شده در گوگل را توسط کاربران بررسی کنید و در صورت لزوم تغییرات لازم را در تنظیمات اطلاعات یا تبلیغات پزشکی خود اعمال کنید تا بازخورد بهتری دریافت کنید.

گزارش آماری بهترین دکتر دارای مشخصات زیر است:
نمودار تعداد بازدید، تعداد تماس با جزئیات
مقایسه تعداد بازدید از هر یک از کلمات کلیدی انتخاب شده
مشاهده بررسی تبلیغات برای دوره زمانی انتخاب شده.

تبلیغات پزشکی

قوانین و مقررات درج معرفی و تبلیغ پزشک ، کلینیک‌ و دندانپزشک

از انتخاب بهترین دکتر برای درج آگهی و تبلیغات پزشکی خوشحالیم و سپاسگزاریم.
قبل از ارسال درخواست تبلیغ پزشکی، باید شرایط و ضوابط زیر را به طور کامل و با دقت مطالعه کنید. ارسال تبلیغات پزشکی نشان دهنده پذیرش همه این شرایط است.

شرایط کلی تبلیغات پزشکی در بهترین دکتر

ما وب سایت هایی را که در رقابت مستقیم با بهترین دکتر هستند نمی پذیریم.
ماهیت محتوای آگهی‌دهنده باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
استفاده از مطالب غیر اخلاقی در تصاویر و فیلم ها ممنوع است.
تبلیغ کننده مسئول درج اشتباه اطلاعات مربوط به آگهی است.
تبلیغات پزشکی پس از پرداخت کامل هزینه تبلیغات نمایش داده می شود.
هزینه تبلیغات به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
هنگام پر کردن فرم تبلیغ پزشکی، کلیه اطلاعات درخواستی (نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، ایمیل و …) باید به درستی و واقعی ارسال شود.

سلب مسئولیت تبلیغات پزشکی

بهترین دکتر مسئولیتی در قبال فعالیت ها، محتوا، خدمات، کیفیت و سایر موارد ذکر شده در تبلیغات پزشکی فهرست شده در بهترین دکتر ندارد و نمی تواند مسئولیتی داشته باشد.
توجه: در صورت درخواست رسمی مراجع ذیصلاح قضایی مبنی بر حذف آگهی از سایت یا نقض هر یک از نکات این توافقنامه در هنگام نمایش تبلیغات پزشکی، آگهی شما حذف و به اطلاع شما خواهد رسید. لطفا توجه داشته باشید که هیچ بازپرداختی داده نخواهد شد.

شرایط تبلیغات بنری پزشکان

انواع فایل های مورد تایید تبلیغات پزشکی فقط GIF، JPG و PNG هستند.
حداکثر حجم فایل بنر باید ۱۵۰ کیلوبایت باشد. (هرچه این عدد کمتر باشد، کاربران بیشتری تبلیغات پزشکی شما را خواهند دید)
مسئولیت طراحی بنر گرافیکی بر عهده تبلیغ کننده است، در غیر این صورت آنها این کار را برای تبلیغات پزشکی شما با توافق نامه هزینه بهترین دکتر انجام می دهند.
تغییر گرافیک بنر یا پیوند به بنر در طول نمایش تبلیغ پزشکی فقط در شرایط خاص امکان پذیر خواهد بود.

شرایط کلی درج رپورتاژ آگهی پزشکی و سلامت

رپورتاژ پزشکی و بهداشتی باید کاملاً با قوانین محلی مطابقت داشته باشد و با قوانین مربوط به متن و تصاویر مغایرت نداشته باشد.
متن گزارش پزشکی و سلامت در قالب فایل word با عکس و لینک تعبیه شده توسط مشتری ارائه می شود.
هر رپورتاژ آگهی پزشکی و بهداشتی مجاز به استفاده از حداکثر ۳ تصویر می باشد.
حداکثر ۳ لینک دنبال شده درج شده است.
رپورتاژ آگهی های پزشکی و بهداشتی دائمی است و هرگز حذف نخواهد شد (مگر درخواست مشتری).

خوشحال می شویم اگر نام شما برای این منظور در لیست پزشکان در تخصص های مختلف در وب سایت بهترین دکتر قرار گیرد و یا اگر مایلید به عنوان متخصص یک صفحه اختصاصی برای تخصص خود در وب سایت بهترین دکتر داشته باشید، لطفا با ما تماس بگیرید .

مفتخریم که پزشکانی را از شهرها و تخصص های مختلف ایران معرفی کنیم تا به رفع مشکلات هموطنان عزیز در امر درمان و درمان کمک کنند.
همچنین با نام بردن از پزشکان و علل و اطلاعات بیماری های مختلف، فضایی ایجاد کنیم که شهروندان علاوه بر افزایش سطح دانش خود در مورد مشکلات مختلف جسمی و روانی، با متخصصان مختلف شهر خود آشنا شوند.
تمامی پزشکانی که نامشان در سایت بهترین پزشکان آمده است دارای شماره نظام پزشکی و تخصص های معتبر بوده و سال هاست در رشته های تخصصی پزشکی خود فعال بوده اند.

تمام مدیران و کسب و کار های موفق اهمیت تبلیغات را می‌دانند

هنری فورد رئیس شرکت فورد معتقد است شرکتی که به خاطر صرفه‌ جویی در هزینه‌ها، تبلیغات خود را متوقف می‌کند. مانند کسی است که برای صرفه ‌جویی در وقت ساعتش را متوقف کند.

ایزاک آسیموف معتقد است که برای چرخاندن چرخ یک تجارت، به چیزی بیش از سرمایه نیاز است. در حقیقت سه عامل پویایی، خلاقیت و تبلیغات هستند که چرخ‌‌های یک تجارت را می‌گردانند.

۵/۵ - (۴ امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده میباشد