لیزر مو های زائد
موضوعات داغ

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران ❤️ ۵۰% تخفیف ویژه | نمونه کار + مشاوره

خیلی از ما  درباره لیزر موهای زائد در تهران چه از آشنایان و چه از منابع اینترنتی و غیره شنیده ایم . بعضی از این نظرات و دیدگاه ها درباره لیزر مو های زائد در تهران را شگفتی قرن زیبایی و درمانی می دانند . بعضی ها هم می‌گویند که کاری بیهوده و بی فایده ای است و برخی هم از لیزر و عوارضش می‌ترسند . به هر حال لیزر است و می توان توسط آن سنگ و آهن را برید . اگر آگاهی کاملی در رابطه با لیزر موهای زائد در تهران ندارید و فکر می‌کنید که کار و عملی بی‌فایده بیهوده است ، و یا قبلاً تجربه ناخوشایند و خوبی را تجربه نکردید و یا از آن دسته مردمانی هستید که از عوارض و خطرات لیزر می‌ترسند، این مطلب دقیقا برای شماست ، پس حتما با ما همراه باشید تا از صفر تا صد لیزر مو برایتان بگوییم و هم بهترین مرکز لیزر مو های زائد در تهران را به شما عزیزان زیبا جو معرفی کنیم .در بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در تهران ، قبل از لیزر، پوست شما توسط پزشک متخصص معاینه می شود تا عوارض جانبی لیزر ممکن است به درستی پیش بینی شود و اقدامات لازم قبل از لیزر کل بدن برای جلوگیری از عوارض لیزر انجام شود. تمام مراکز لیزر موهای زائد توسط وب سایت بهترین دکتر احراز شده و امتیاز پنج ستاره را ⭐⭐⭐⭐⭐ دریافت کرده اند .

لیست بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در تهران

لیزر موهای زائد در تهران

برای درج آگهی در لیست فوق با ما تماس بگیرید.

در این مقاله هر آنچه که مربوط به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران هست را بررسی کرده‌ایم حقایق آن را گفته‌ایم و تلاش کردیم ابهام زدایی مفیدی داشته باشیم .

لیزر مو های زائد در تهران چیست ؟

نمی‌خواهیم زیاده گویی درباره لیزر مو های زائد در تهران را با مباحث علمی کنیم ولی خوب است که یاد آوری کلی از عملکرد و نحوه‌ی اثر لیزر داشته باشید.

لیزر یک پرتوی نوری است. ولی نوری که ویژگی های فیزیکی منحصری دارد و بسیار با انرژی می باشد . لیزرها در صنعت و پزشکی استفاده های خیلی زیادی دارد در حوزه و فعالیت صنعتی برای حکاکی و برش المان های کاربردی و در پزشکی از لیزر برای جراحی و عمل های مختلف مثل جراحی چشم (لیزیک) استفاده می‌شود.
لیزر یک فناوری و دانش است . یعنی بسته به کارایی که دارد ، می‌توان ویژگی‌های خاصی در آن لحاظ کرد و آن را برای انجام یک کار خاص بهینه‌ سازی نمود. لیزر مو های زائد در تهران دقیقاً به نحوی طراحی شده که بدون تاثیر منفی بر روی قسمت‌های دیگر پوست و بدن، باعث حذف موهای زائد شود.
لیزرهای مختلفی برای حذف موهای زائد استفاده می‌شوند. فناوری‌های الکساندریت ، دایود از موارد لیزرهای پرکاربرد برای حذف موهای زائد هستند. این لیزرها از نظر کاربرد باهم تفاوت دارند. مثلاً الکساندریت بیشتر برای کسانی تاثیر دارد که پوستی روشن دارند ولی Nd:YAG بیشتر برای پوست‌های تیره مورد استفاده قرار میگیرد . این تفاوت کاربردی به دلیل تفاوت خاصیت‌های فیزیکی لیزرها مثل فرکانس و طول موج است.
لیزر موهای زائد در تهران روی فولیکول‌ها تاثیر گذار میباشد لیزر حذف موهای زائد به شکی طراحی شده که باعث داغ شدن پیاز مو و آسیب دیدن فولیکول‌ها شود. فولیکول‌ها ارگان کوچکی درون پوست هستند که موهای بدن را می‌سازند. با آسیب دیدن فولیکول و پیاز مو، رشد مو برای همیشه متوقف می‌شود.
لیزر موهای زائد در تهران آسیبی انتخابی وارد می‌کند. نکته‌ی قابل توجه این است که حرارت لیزر باعث آسیب دیدن و از کار افتادن فولیکول‌ها می‌شود، اما این آسیب کاملاً انتخابی است. یعنی به طور همزمان آسیبی به پوست و بافت‌های مجاور فولیکول وارد نمی‌شود. البته گاهی در اثر خطای انسانی  توسط اپراتور پوست آسیب می‌بیند. این موضوعات را در بخش عوارض لیزر موهای زائد در تهران بررسی کرده‌ایم.
بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در تهران باعث کاهش دائمی موهای زائد می‌شود. این روش می‌تواند بین ۷۰ تا ۹۰ درصد موهای زائد را برای همیشه از بین ببرد. برای همین از نظر علمی می‌گوییم لیزر باعث کاهش دائمی موهای زائد می‌شود و نه حذف دائمی موهای زائد. چون در یک دوره‌ی درمانی نمی‌توانیم ۱۰۰ درصد موهای زائد را از بین ببریم. ولی آن ۷۰ تا ۹۰ درصدی که حذف شده‌اند، دیگر هیچوقت رشد نخواهند کرد.

بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در تهران

کاربردهای لیزر موهای زائد در تهران

لیزر موهای زائد در تهران را می‌توان در هر نقطه‌ای از بدن استفاده کرد. البته مراجعات برای لیزر برخی از قسمت‌های بدن بیشتر است. مثلاً در خانم‌ها لیزر ناحیه‌ی بیکینی و تناسلی و لیزر موهای صورت شایع‌تر است. در آقایان لیزر موهای زیر بغل، لیزر خط ریش، موهای کمر و پشت گردن بیشتر انجام می‌شود. با این حال روش لیزر به قدری انعطاف پذیر، سریع و موثر است که می‌توان در یک جلسه کل بدن را در مدت کمتر از یک ساعت لیزر کرد.

منطقه‌ی تحت درمان هر چقدر که محدود یا وسیع باشد (حال می‌خواهد فقط پشت لب باشد یا لیزر کل بدن) برای حذف یا کاهش موثر موهای زائد، شما باید یک دوره‌ی درمانی را تکمیل کنید. این دوره معمولاً شامل ۴ تا ۶ جلسه‌ی لیزر با فواصل حدود ۶ هفته است.

بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد در تهران

مراکز زیبایی دارای دستگاه های مختلف لیزر موهای زائد در تهران برای انجام خدمات لیزر مو دست و پا، لیزر صورت، لیزر تمام بدن و لیزر بیکینی هستند و کاربرد آنها برای افراد مختلف متفاوت است.
پزشک متخصص بیمار را معاینه می کند و بسته به میزان موهای زائد، نوع مو و رنگ پوست از دستگاه مخصوص بدن لیزر موهای زائد استفاده می کند.
به طور کلی دستگاه های لیزر مو زیر برای خدمات رسانی به مشتریان در بازار و مراکز زیبایی و لیزر پوست و مو موجود است:
دستگاه لیزر الکساندرایت
لیزر دایود
لیزر اندیگ
لیزر SHR
لیزر مو با دستگاه الکس کاندلا
الکس سارد کوترا
الکترولیز برای موهای سفید صورت

لیزر الکساندرایت پرطرفدارترین نوع دستگاه لیزر بوده و پاسخ دهی بسیار بالایی دارد. میزان رضایت از این نوع لیزر به طور گسترده گزارش شده است.
لیزر shr کاملا بدون درد بوده و برای پوست های سفید با موهای مشکی و پرپشت بسیار مناسب است و رضایت بالایی دارد. به طور کلی باید بگوییم که نوع دستگاه با توجه به نوع و وضعیت پوست شما توسط پزشک متخصص تعیین می شود. اگر در مورد عوارض لیزر موهای زائد در تهران سوالی دارید، تا پایان متن با ما همراه باشید.

لیزر موهای زائد در تهران بر روی کدام قسمت های بدن می توان انجام داد؟

هر جایی که رشد مو تقریباً زیاد است یا موهای زائد زیادی وجود دارد را می توان با دستگاه لیزر پاک کرد. به طور کلی، مردم برای مناطق زیر به مراکز زیبایی لیزر موهای زائد در تهران مراجعه می کنند:

موهای زائد چانه
لیزر پشت لب
لیزر صورت (لیزر لیزر مو زیر گوش، چانه، پیشانی، فک و گونه ها)
لیزر زیر بغل
لیزر موهای زائد دست
لیزر موهای زائد پا
لیزر بیکینی
لیزر خط باسن
لیزر کشاله ران
لیزر سینه
لیزر ران ها
در نهایت لیزر تمام موهای زائد بدن در تهران
برخی از افراد فقط روی قسمت های خاصی از بدن خود لیزر می خواهند، اما برخی دیگر نیاز به لیزر تمام بدن یا تمام بدن دارند.
قیمت لیزر موهای زائد در تهران و قیمت لیزر مو نیز برای هر یک از موارد فوق به صورت جداگانه تعیین می شود و می توانید با کارشناسانی که در لیست بالا برایتان تهیه کردیم بسته به منطقه زندگی خوب انتخاب کنید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند

مراحل لیزر موهای زائد در تهران

لیزر موهای زائد در تهران در یک دوره چند ماهه انجام می شود که در طی آن باید تمام مراحل آن را با دقت طی کنید. این روش برای از بین بردن موهای زائد بسیار موثر و پرطرفدار است زیرا موهای زائد شما بدون درد و عارضه برای همیشه از بین می روند و دیگر نگران موهای زائد خود نخواهید بود. مراحل زیر را امتحان کنید تا بیشترین بهره را از لیزر موهای زائد در تهران را ببرید.

A انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد مناسب
امروزه انواع مختلفی از تجهیزات لیزر برای استفاده در کلینیک های مختلف ساخته شده است. انتخاب این دستگاه ها به نوع، ضخامت و رنگ پوست بستگی دارد. هر کدام از آنها قدرت متفاوتی دارند و در سال های مختلف ساخته شده اند، بنابراین هر چه این دستگاه ها جدیدتر باشند، استفاده بهتری خواهند داشت. دستگاه ها و دستگاه های دیود الکساندرایت در بین سایر دستگاه ها محبوب ترین هستند که در ادامه بیشتر در مورد این دستگاه ها صحبت خواهیم کرد. به نوع و تاریخ ساخت دستگاه توجه کنید تا از وسایل قدیمی و بی اثر استفاده نکنید.

اصلاح فقط زمانی که لیزر موهای زائد هستید.
همانطور که می دانید، قبل از اینکه برای لیزر موهای زائد به کلینیک بروید، باید تمام موهایی که دوباره رشد کرده اند را از مناطقی که می خواهید لیزر کنید، بردارید.استفاده از وکس یا اپیلاسیون می تواند زمان درمان شما را طولانی تر کند و باعث رشد مجدد موهای شما در طول لیزر درمانی شود. بنابراین توصیه می کنیم در طول جلسه لیزر خود از ریش تراش برای از بین بردن موهای زائد استفاده کنید. شما باید ۲۴ تا ۴۸ ساعت قبل از مراجعه به کلینیک مورد نظر موهای خود را کوتاه کنید. این دوره باعث می شود پوست شما پس از اصلاح ملتهب شود و پوست برای لیزر آماده شود.

مراقبت های بعد از لیزر درمانی
به یاد داشته باشید بعد از لیزر موهای زائد در تهران باید از پماد برای سوختگی یا تاول استفاده کرد. اگر پوست حساسی دارید توصیه می شود بعد از لیزر از پماد مخصوص روی پوست خود استفاده کنید تا از التهاب، سوزش و خارش جلوگیری کنید. تا حد امکان از قرار گرفتن در معرض نور خورشید در نواحی لیزر شده خودداری کنید و تا پس از درمان به سالن های برنزه کننده مراجعه نکنید. تا ۲۴ ساعت بعد از لیزر از آب، شامپو یا صابون روی پوست خود استفاده نکنید.

بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در تهران

ملاحظات قبل از لیزر موهای زائد در تهران

به طور کلی لیزر کل بدن یا سایر نقاط بدن باید کاملا تمیز باشد و هیچ گونه زخم، زائده پوستی و بیماری خاصی در این قسمت وجود نداشته باشد.
اگر فکر می کنید باردار هستید، باید وضعیت بارداری خود را بدانید. زیرا لیزر موهای زائد برای زنان باردار مطلقاً ممنوع است.
پسوریازیس همچنین از لیزر مو ناخواسته جلوگیری می کند.
هر گونه حساسیت پوستی و شرایط زمینه ای را با استفاده از تجهیزات لیزر به پزشک یا تکنسین خود در مطب اطلاع دهید.
دوش گرفتن را فراموش نکنید.
دو روز قبل موهای بدن و نواحی را که باید لیزر شود با تیغ یا تیغ اصلاح کنید. از موم استفاده نکنید.
آرام باش.
نیم ساعت تا چهل و پنج دقیقه قبل از عمل لیزر مو های اضافی، پماد زایلاپی را به محل بمالید و نایلون را روی آن قرار دهید.
شما همچنین می توانید از لیدوکائین استفاده کنید. (بهتر است در این زمینه با پزشک مشورت کنید)
برای دستگاه های لیزری که هیچ دردی برای بدن ایجاد نمی کنند، فقط استفاده از کمپرس یخ کافی است.

برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شوید

راه های زیادی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که برخی از آنها موقتی و برخی دائمی هستند. روش هایی مانند استفاده از اپیلاسیون، نخ، ماسک ها و کرم های موبر، اصلاح با تیغ و … از جمله روش های موقتی بوده و جدای از عدم توقف طولانی مدت رشد مو، عوارضی مانند احتمال سوزش، ایجاد زخم‌های روی پوست، امکان رشد موهای زائد و… در بهترین حالت، لیزر موهای زائد در تهران می‌توانند تنها تا ۴ ماه و نه بیشتر از رشد مجدد موها جلوگیری کنند.
صورت لیزر موهای زائد بدن در تهران یکی از روش های دائمی رفع موهای زائد است که نسبت به روش های دیگر درد و عوارض بسیار کمتری دارد. میزان تاثیر لیزر مو به خصوص لیزر مو برای صورت خانم ها یا آقایان و تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد بستگی به نوع پوست، رنگ پوست، ناحیه تحت درمان، رنگ مو و ضخامت دارد. از طرفی شدت و روش در نظر گرفته شده برای لیزر مو در صورت خانم ها و آقایان با لیزر مو در سایر اعضای بدن متفاوت است، به عنوان مثال لیزر مو در صورت نیاز به دقت بالاتری نسبت به لیزر مو در دست دارد. در نتیجه، تعداد جلسات ممکن است برای یک نفر کمتر یا بیشتر از فرد دیگر باشد. لیزر موهای زائد در تهران در مقایسه با روش های دیگر مانند الکترولیز خطر و عوارض جانبی کمتری دارد.

لیزر موهای زائد مردان در تهران

مردان نسبت به زنان موهای زائد بیشتر و ضخیم تری دارند. در گذشته ، مردان با از بین بردن موهای زائد چندان راحت نبودند ، اما اکنون با آگاهی بیشتر از مسائل بهداشتی ، بسیاری از مردان به طور داوطلبانه موهای زائد خود را حذف می کنند . از آنجایی که مردان معمولا زمان کمتری را نسبت به زنان به مشکلات سلامت اختصاص می دهند ، روش های دائمی و بدون درد را ترجیح می دهند.
لیزر موهای زائد مردان در تهران بهترین گزینه برای مردانی است که مشغله زیادی دارند و نمی خواهند زمان و هزینه زیادی را صرف رفع موهای زائد کنند. البته افرادی که می خواهند مو داشته باشند می توانند با درمانگر خود در مورد برداشتن نیمی از حجم مو صحبت کنند.
لیزر صورت مردانه برای افرادی مناسب است که ریش آنها از پایین گردن تا بالای گونه کشیده شده است و یا موهای پرپشت زیادی در اطراف ابرو و پیشانی دارند و می خواهند بدون صرف زمان و رنج از شر این موها خلاص شوند. .
بسیاری از ورزشکاران یا افرادی که در مناطق گرم زندگی می کنند به دنبال روش های دائمی حذف موهای زائد برای جلوگیری از تعریق و مشکلات ناشی از آن هستند. لیزر بدن مردان در تهران همچنین شامل نواحی لیزر مانند شکم و سینه، کمر، زیر بغل لیزر مو، دست‌ها و پاها و غیره است.با کاهش تراکم مو در این نواحی، سلامت فرد بیش از پیش تضمین می شود.
قیمت لیزر مو برای بدن مردان در تهران بستگی به ناحیه تحت درمان، ضخامت موها و تعداد جلسات مورد نیاز دارد. هر چه موهای شما ضخیم تر و متراکم تر باشد، به جلسات بیشتری نیاز دارید. .

چه کسانی نباید لیزر موهای زائد را انجام دهند؟

افراد مبتلا به بیماری های خاص.
کسانی که مشکلات پوستی دارند.
افرادی که اختلالات هورمونی دارند.
کسانی که به نور لیزر حساسیت دارند.

آیا لیزر موهای زائد بیکینی در تهران درد دارد؟

ممکن است درد را احساس کنید، اما نه آنقدر که غیر قابل تحمل باشد. اکثر مراجعین درد لیزر را به عنوان برخورد یک نوار لاستیکی به پوست توصیف می کنند. بسیاری از مشتریان ما هیچ دردی احساس نمی کنند و می گویند که پوست آنها کمی گزگز می شود. به طور کلی، کمتر از ۱٪ از مراجعان به کرم های بی حس کننده نیاز دارند.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد در تهران

از بین بردن موهای صورت لیزر بسیار سریع است و می تواند ۵-۱۰ دقیقه طول بکشد، اما موهای صورت (مانند موهای بازو) بسیار سرسخت هستند و به جلسات متعدد نیاز دارند. معمولاً ۶ تا ۱۲ جلسه لیزر در فواصل ۲ تا ۴ هفته برای لیزر موهای زائد صورت در تهران مورد نیاز است.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

موهای صورت زنان معمولا نازک است. هر چه مو نازک تر و نازک تر باشد، پوست تیره تر، مو سفت تر می شود. اگر موهای روشن یا روشن یا پوست تیره دارید، باید به مرکزی با حداقل لیزر الکساندریت و Nd:YAG مراجعه کنید. نکته دیگری که در مورد موهای صورت لیزر باید به آن توجه کرد این است که چگونه پوست را خنک می کند. اگر به درستی انجام نشود، پوست صورت آسیب می بیند. بنابراین، هم دستگاه لیزر و هم مهارت اپراتور برای خنک سازی صحیح موثر است.

کلینیک لیزر موهای زائد در تهران از سه فناوری مختلف لیزر و بهترین دستگاه های موجود در بازار استفاده می کند. اپراتورهای ما سال ها تجربه در زمینه لیزر موهای زائد در تهران دارند و به خوبی می دانند که چگونه یک لیزر بدون درد و موثر را برای شما انجام دهند.

لیزر موهای زائد در تهران به کمک آقایان می آید

لیزر همیشه پوست را صاف نمی کند. برخی از مشتریان فقط می خواهند تراکم موهای بدن را کاهش دهند. به عنوان مثال، آنها سینه های بسیار پر مو دارند، اما نمی خواهند کاملاً بدون مو باشند. برخی از مردان دوست دارند موهای خود را به طور کامل از بدن خود پاک کنند. مانند موهای پشت روی شانه ها و ناحیه شانه. مهم نیست که هدف شما کاهش تراکم یا خلاص شدن از شر موهای زائد به طور کامل باشد. هر دو را می توان در لیزر موهای زائد انجام داد.

بهترین مرکز و کلینیک لیزر موهای زائد در تهران برای ورزشکاران عالی است. لیزر زندگی را برای بازیکنان فوتبال، دوچرخه سواران، شناگران و سایر ورزشکارانی که نیاز به حذف منظم موهای زائد دارند، آسان تر می کند. دیگر خبری از بریدگی با تیغ، بدون جوش زدن بعد از اصلاح، خارش بعد از برداشتن مو نیست. موهای زائد را به یکباره از بین ببرید.

لیزر موهای زائد در تهران تنها راه درمان موهای زیر پوستی و فولیکولیت است. موهای زیر پوستی در بسیاری از آقایان به صورت جوش های ریز بعد از اصلاح به خصوص در ناحیه زیر گردن دیده می شود.این مشکل رایج که به آن پسودوفولیکولیت در ریش گفته می شود با لیزر کاملاً قابل حل است. تمام موهای زیر پوستی را در یک جلسه لیزر از بین ببرید.البته برای اینکه دوباره دچار این مشکل نشوید، لازم است یک دوره لیزر درمانی را تکمیل کنید.

فولیکولیت به آکنه های ناشی از التهاب فولیکول های مو اشاره دارد. با کمک لیزر موهای زائد در تهران فولیکول ها را از بین ببرید. وقتی دیگر فولیکول وجود ندارد، چیزی باقی نمی ماند که ملتهب شود و در نهایت بجوشد.

۵/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: محتوا محافظت شده میباشد